.

.

Коцка КОШНИЧКА 3 Тркала Push Pull Голф КОЛИЧКА - Две Чекор Отвори/Затвори - Најмалите Виткање Лесни Голф КОЛИЧКА во Светот - Изберете Боја!

Коцка КОШНИЧКА 3 Тркала Push Pull Голф КОЛИЧКА - Две Чекор Отвори/Затвори - Најмалите Виткање Лесни Голф КОЛИЧКА

DEN 4440.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Само 14.5 кг и компактен укината големина на : 21" x 13" x 17".Едноставно две-чекор виткање систем - СЛОБОДЕН чадор држач вклучени!.Триење-слободен огромен тркала со одржување слободни гуми.Лесно им помогнам ергономски се справи со 3 висина прилагодливи позиции.Лесно да се стави заедно : Само вметнете две задните тркала (зема само секунди)!.Номинална најбрз две-чекор компактен укината голф количка во светот, на КОЦКА е едноставно виткање систем овозможува лесно да се намали надолу во големина за да се вклопат во најмалиот автомобил водови.Неговиот ергономски се справи со прилагодлива висина контрола карактеристики дарежлив интегриран простор за складирање, вклучувајќи пијат и бодовна листа носители, додаток за замрзнување; плус tee и топката на сопствениците.Останатите карактеристики вклучуваат лесно да се кандидира огромен тркала, нога-управувана паркинг сопирачка, и прилагодливи торба поддржува.ИДЕАЛЕН ЗА : Простор-свесни голфери во потрага по лесен-за-пати притисни количка пука со карактеристики.БОНУС : Слободен чадор држач вклучени!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ