.

.

Чоколадни Фонтани, од не ' Рѓосувачки Челик Чоколадо Fondue Фонтана, 4 Групи Fondue Тенџере Сет за Чоколадо за Прослава/Свадба/Роденден/Божиќ (Бела : A)

Чоколадни Фонтани, од не ' Рѓосувачки Челик Чоколадо Fondue Фонтана, 4 Групи Fondue Тенџере Сет за Чоколадо

DEN 2397.84

Количина на стоки
Достапно на барање

【Мулти слој фонтана】 на fuente де чоколадо употреба на електрична енергија да се обезбеди со континуиран проток на чоколадо. 【Уживате во забавата на чоколадо храна】 користете ја оваа чоколадна фонтана за да уживаат во сите видови на храна.Можете да се натопи чоколадо во колачи, сирење, јагоди, marshmallows или зеленчук. 【Нерѓосувачки изгледа】Од домот, од не ' рѓосувачки челик кула и загреан сад го задржува сосови тече така ќе добие конзистентна натопи во секое време. 【Четири Групи и Лесна Инсталација】Ова чоколадо про фонтана има 4 нивоа,што е лесно да се соберат и расклопување,може да се постави на било табела врвот.Нерѓосувачки материјали направи расчистување бриз. 【За различни настани】, како што се прослави, свадби, родендени и Божиќ, може да се доживее вистински чоколадо садови дома.Боја : A.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ