.

.

Hanes Мажи е 3-Пакет Удобност Flex Одговара Ултра Мека Водат Боксер Краток, се Достапни во Редовни и Долга Нога

Hanes Мажи е 3-Пакет Удобност Flex Одговара Ултра Мека Водат Боксер Краток, се Достапни во Редовни и Долга Нога

DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно на барање

87% Поли 13% spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Ултра мека памучна се водат и мазна удобност корселе.Дише поддршка торбичка.Се протега така што се движи со вас и нема да возење нагоре.Ознака помалку.Freshen и wicking технологија.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ