.

.

JIUFOTK Сауна Знаење Метал Калај Знак Масажа Infographic Клуб Спалната соба Гаража Ѕид Декорација Плакета 8x12 Инчи

JIUFOTK Сауна Знаење Метал Калај Знак Масажа Infographic Клуб Спалната соба Гаража Ѕид Декорација Плакета 8x12

DEN 333.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : Едб /Метал 100% Нови.Големина : Околу (20x30cm) 8x12 Инчи, (30x40cm) 12x16 Инчи, (30x43cm) 12x17 Инчи и (30x45.5cm) 12x18 Инчи.Лесно Да Се Откажам:Четири Мали Пре-Drilled Дупки Во Секој Агол На Оваа Слика.Па Тоа Е Лесно Виси (Идеален За Thumbtacks, Навртки Или Мали Ноктите).Корисни : Ова Знаење Метал Калај Знаци Се Користат Во Барови, Пабови, Клубови, Куќи, Кафулиња, Продавници, Ресторани Украси Или Може Да Се Користи За Свадба, Роденден Или Било Какви Видови На Настани Подароци Или Како Колекционерски Предмети. 100% ГАРАНЦИЈА : Ние Сме Посветени На Вашето Задоволство.Можете Да Допрат До Нас За Подобрување На Вашиот Целокупното Искуство.Ако Имате Било Какви Прашања, Барања Или Забелешки, Можете Да Контактирате Со Нас И Ние Ќе Ни Биде Мило Да Ви Помогне!.Големина : 8inch*12inch | Боја : Сауна Знаење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ