.

.

Оптички влакна Светилка LED Боја се Менува Смирувачки Расположение Ноќ Светлина Прозорецот Прикажува за Внатрешна Отворено Свадба Елка Градина Патио Партија Декор

Оптички влакна Светилка LED Боја се Менува Смирувачки Расположение Ноќ Светлина Прозорецот Прикажува за Внатрешна

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно на барање

❤️Голема соба декорација светлина за деца и возрасни.Бои промена создава мирен и задоволство на животната средина.Го одреди расположението за сите фестивали и радосни моменти, како што се Божиќ, одмор, забава, свадба, ресторан, продавници, итн. ❤️Кул Подарок & Добра Декорација За Вашиот Простор : вашите деца или пријатели, ќе љубовта овој кул подарок, и тоа е исто така совршена декорација за вашиот детска спална соба или бања канцеларија итн.И тоа е едноставен и стилски дизајн може да се направи вашиот простор се чувствува многу лични. ❤️Овој Божиќ светлина pendant е совршен за партија сцени и може да се закачи на елката или некаде на друго место.Совршен за spicing-up на вашите оркестарот или поставување расположение за Божиќ, Благодарение Давање Ден, ноќта на Вештерките Партии, свадба оркестарот, табела централен.Одлична за употреба во ресторан или мал бизнис. ❤️Светилка ќе се донесе елегантен дизајн и еден поспана сјај во вашиот дом.Присутни тоа како housewarming подарок, или роман и фантастичен подарок за вашите семејства, пријатели и колеги, дури и себе си. ❤️Ако имате било незадоволство во однос на производот или на големина или имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши вашите проблеми во Рок од 24 часа.Големина : Една Големина | Боја : Clourful.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ