.

.

iScholar Quad Додатен Хартија, 5 Плоштади по Инч, 10.5 x 8 Инчи, 80 Листови (24880),Бела

iScholar Quad Додатен Хартија, 5 Плоштади по Инч, 10.5 x 8 Инчи, 80 Листови (24880),Бела

DEN 155.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Четири пресуди хартија - одлично за graphing, лабораторија работа, имајте на ум преземање и повеќе. 3-дупка удирани со тупаници да лесно се вклопуваат во стандард врзива или папки. 5-плоштадите по инч. 80 листови. 10.5 x 8 инчи.Четири пресуди хартија - одлично за graphing, лабораторија работа, имајте на ум преземање и повеќе. 3-дупка удирани со тупаници да лесно се вклопуваат во стандард врзива или папки. 5-плоштадите по инч. 10.5 x 8 инчи, 80 листови.Големина : 80 Листови | Стил : 5 Плоштади/Inch.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ