.

.

3 Нерѓосувачки Челик Сочинуваат LED Светло Eyelash Веѓа Отстранување на Влакна Запалени Tweezer

3 Нерѓосувачки Челик Сочинуваат LED Светло Eyelash Веѓа Отстранување на Влакна Запалени Tweezer

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

LED светло, јасно складирање цевка. 3 Нерѓосувачки Челик Сочинуваат LED Светло Eyelash Веѓа Отстранување на Влакна Запалени Tweezer Ново !! * Достапно во 5 светли бои-испраќаат по случаен избор Од splinters на несаканите косите, на Место На Пинцети ви помага tweeze со леснотија!Одликувајќи се со моќни LED светло помеѓу две сечива, концентрирана светлина ви овозможува да го извади далеку мали несовршености со голема прецизност.На самото Место На Возвишеното Пинцети имаат врежано билатерален зафат и чудни нерѓосувачки челик совети за врховниот точност.Со лесно копчето за активирање, можете да ги контролирате LED светло без да се земе вашите прсти исклучување на пинцети!Отстрани болни висат ноктите, од-на-место косите, и вградени slivers време-на-go, или да ги користите овие светлина-up пинцети за прецизни проекти како модел за градење, летаат врзување, накит и многу повеќе!Мерење на 3 ¼ "L x ½" W , овие запалени пинцети имаат неонски заврши и да дојде во јасна цилиндар случај.* Користи 3 батерии AG3.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ