.

.

3 Парчиња трпезарија на Маса во Собата за 4 Модерна Едноставен Појадок Јадење Кујнската Маса со 2 Клупи Простор за Заштеда на енергија Јадење во Собата за Мали Место,

3 Парчиња трпезарија на Маса во Собата за 4 Модерна Едноставен Појадок Јадење Кујнската Маса со 2 Клупи Простор

DEN 4799.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ИЗГРАДБА】 - Уживајте во премиум метал и дрво изгради наменета за зголемена издржливост и долговечност; измазнети до совршенство за лесно површина за чистење и одржување. 【ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА】 Дизајнирана со лесен и брз собранието на ум, секој комплет доаѓа погодно станот се одликува со лесно да се следат инструкциите и сите потребни алатки вклучени. 【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ДИЗАЈН】 - два лесни клупи може да биде погодно подвиткано под стандардна висина маса на простор за заштеда на чување додека не е во употреба, одлично решение за мали простори, мали condo, мала кујна, студиото стан и повеќе. 【ЧИСТИ ЛИНИИ И ПОГОДЕН ЗА сите ВНАТРЕШНИ】 - 3-Парче јадење во собата доаѓа во комплет со пространа маса и 2 клупи на кои ќе ги додадете современ допир да вашиот дом; 3 одлична неутрални нијанси најдобро да одговараат на вашиот простор. 【ПРЕВОЗОТ и УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】 - се Испраќаат во една кутија,нашиот магацин во Америка, превозот трае околу 3-7 работни дена.Ако постои било дел недостасува или оштетени за време на превозот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот ПОБРЗО.Големина : Бела Рамка | Боја : Кафена.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ