.

.

Tapp Колекции, Модерни Мека Chiffon Шамија

Tapp Колекции, Модерни Мека Chiffon Шамија

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер,Свила.Свилен Мека Полиестер Шамија Заврши совршен за секоја сезона, и секоја прилика.Сите Сезона Шамија.Материјал : Полиестер.Големина : 70" x 27.5"; Тежина : 2 мл.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.На fabulously женски свила мешавина шамија дека flatters со стил софистицираност.Било на убави бои ќе додадете интерес и гламур на вашиот ансамбл.Лесен стил!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ