.

.

Хардвер Куќа H10-9567 Њупорт Колекција Тоалетна Хартија Носителот, Масло Протри Бронза

Хардвер Куќа H10-9567 Њупорт Колекција Тоалетна Хартија Носителот, Масло Протри Бронза

DEN 312.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Сокриени завртка планината.Реверзибилна.Лесно да се инсталира.Види други Њупорт Колекција масло протри бронза бања додатоци како двојна облека кука, пешкир прстен и крпа бар.И двете имаат скриено завртка планината.Вкупната должина на пешкир е 26.14" крпа виси простор е 24".Крпа прстен ширина (во најголем дел) е 7.95".Достапни во хром, масло протри бронза и сатен никел.Сокриени завртка месеци.Проекција е 2.17".Достапни во хром, масло протри бронза и сатен никел.Сокриени завртка планината.Реверзибилна.Сликата заврши Хром.Достапни во хром, масло протри бронза и сатен никел.Од Производителот Хардвер Куќа ДОО H10-9567 Њупорт Колекција Тоалетна Хартија Носителот Масло Протри Бронза.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ