.

.

Врвот + Дното Унисекс Оди Дома Облека Бебе Момче - Девојка | Новороденче Момче Однесе Дома Облека Сет

Врвот + Дното Унисекс Оди Дома Облека Бебе Момче - Девојка | Новороденче Момче Однесе Дома Облека Сет

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

★СУПЕР МЕКИ & АТМОСФЕРА - Однесе дома облека за бебе момче или девојка, направени од истиот материјал како и нашите swaddle ќебиња.Совршен за лето, зима, болница, и повеќе. ★ЕЛАСТИЧЕН МАТЕРИЈАЛ - Бебе девојка или бебе момче однесе дома облека за новороденче е направена од еластичен меки материјали кои вашето бебе ќе се чувствува многу comfortbale. ★SIZE - за совршениот нови роден доаѓа дома облека момче и девојки.Новороденче доаѓа дома облека момче и девојки е направен само за новороденче големина 0 3 месеци. ★РАКА ОПФАЌА - Ние сме, исто така, вклучени овие две парче ВРВОТ + ДНОТО со рака покривки.Ова ќе ви помогне вашиот спречи вашето новороденче од гребење себе на лицето. ★СОВРШЕН ПОДАРОК - доаѓа дома облека за новороденче е совршен подарок за секоја нова мајка, очекувајќи мајка, или татко.Прифатлива трендовски & chic ново родено бебе облека се тешко да се дојде до овие денови.Нашите ВРВНИ + ДОЛНАТА облека е изработена од истиот материјал дека нашите swaddles и заврзана наметки се направи.Тие се супер меки, еластичен, дише материјал дека сите нови родители и бебиња љубов.Ова ВРВОТ + ДНОТО за бебе девојка или бебе момче облека 0 3 месеци летото е совршен за оние топли денови или ладно дена.Ние сме сигурни дека ќе љубов оваа бебе девојка или бебе момче оди дома облека!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ