.

.

Seche Vite Сува Брзо Палто Врвот Висок Сјај Професионални Комплет 1/2oz & 4oz Рефил (4 Парчиња)

Seche Vite Сува Брзо Палто Врвот Висок Сјај Професионални Комплет 1/2oz & 4oz Рефил (4 Парчиња)

DEN 1511.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Seche Сува Брзо Горниот Слој е признаено како најдобрите светски топ грб.Неговата патентирана формула овозможува да навлезат преку ноктите лаковите на база на решението за формирање на една цврста обвивка во текот на ноктите плоча за многу повеќе издржливи завршница која е загарантирана да не жолто.Тоа се случува веднаш по лак на ноктите, без чекање.Nitrocellulose и формалдехид-слободни.Еден Комплет вклучува и 5 мл.и 4 мл.рефил на Seche Брзо Сува Горниот Слој и инка.Сет содржи 4 Колекции.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ