.

.

Soho Лондон, Њујорк - Професионална Четка Кабуки

Soho Лондон, Њујорк - Професионална Четка Кабуки

DEN 504.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Професионални Кабуки Четка.Коза Коса.Ергономски Се Справи.Мерки 4" во должина и 2" широк.Soho Лондон, Њујорк - Професионални Кабуки Четка SOHO Професионални Кабуки Четка е компактен купола форма и ултра-меки коза губење на влакната беспрекорно се вклопуваат во прав врз кожата за полиран финиш.Развиен во соработка со професионална шминка уметници, SOHO е ПРО четки се алатки треба да добиете професионален квалитет резултати дома.Ергономски рачки, најдобрите квалитет четка косата, и елегантен стил стави SOHO професионални четки во класа на нивните сопствени.Мерки 4" во должина и 2" широк.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ