.

.

Winco 12-Парче Бел Шеќер Пакет Носителот

Winco 12-Парче Бел Шеќер Пакет Носителот

DEN 420.00

Количина на стоки
Достапно на барање

12 парчиња вкупно.Издржливи бела полистирен пластика.Совршен за шеќер, чај пакети и различни засладувачи.Мерки 3 инчен x 2 инчен x 1-3/4 инчи. 0.1 кг нето тежина по парче.Winco 12 pk бела пластика шеќер пакет носители PPH-1 W.Производ спецификации : 3.38"L x 2.5"W x 2"Х 12 парчиња вкупно.Издржливи бела полистирен пластика.Совршен за шеќер, чај пакети и различни засладувачи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ