.

.

Под Оклоп Момчиња Руно Качулка

Под Оклоп Момчиња Руно Качулка

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно на барање

87% Полиестер/13% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Armour Руно е светлина, дише & делови за чувствувате мобилност.Мека внатрешниот слој стапици топлина за да се задржи топло & удобно.Пред кенгур џеб.Боја поп обврзувачки детали за манжетни & џеб.Armour Руно® е светлина, дише & делови за чувствувате мобилност.Мека внатрешниот слој стапици топлина за да се задржи топло & удобно.Пред кенгур џеб.Боја поп обврзувачки детали за манжетни & џеб.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ