.

.

Мајкл Даглас & Глен Блиску Потпишан Фатална Привлечност Филм Скрипта БАС #F09145

Мајкл Даглас & Глен Блиску Потпишан Фатална Привлечност Филм Скрипта БАС F09145

DEN 1260.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Мајкл Даглас & Глен Блиску.Фатална Привлечност.Оваа Autographed реплика Филм Сценариото е Лично Потпишан на насловната страна на Мајкл Даглас & Глен Близина на Фатална Привлечност.Ова е ЦЕЛОСНА СЦЕНАРИОТО и содржи 127 страници!Овој објект е 100% Автентично да го вклучите Сертификат за Автентичност (ГРБОТ) / холограмот од Beckett Автентикација Услуги.Автентичноста може да биде потврдена на Beckett Автентикација Услуги веб-сајт.Притиснете го Помине колекционерски предмети само што нуди Автентичен Autographs со Мајкл Даглас & Глен Блиску преку Signings, Во-Лице Signings или Приватни Колекции да се вклучи 100% пари гаранција за Доживотна Гаранција за Автентичноста.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ