.

.

Seatery 4PCS Кујнски Мијалник Strainers, Потоне Одвод Филтер, Потоне Кошница Цедилка, 4.5 Инчен Нерѓосувачки Челик Потоне Мозоци Цедилка, Парчиња Храна Catcher за Кујна

Seatery 4PCS Кујнски Мијалник Strainers, Потоне Одвод Филтер, Потоне Кошница Цедилка, 4.5 Инчен Нерѓосувачки

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно на барање

[SIZE]4.5 x 2.9 x 0.9 инчен, 0.08 инчен мозоци пора, со голема кошница за собираат остатоците од храна и остатоци.Одговара за потрошувачка дупка помеѓу 2.9 инчен да 4.4 инчи.Совршен за замена за стандардна канализација (3-1/2" / 3-3/8" / 3-1/4"). [ПРЕМИУМ MATETIAL] Нашата кујна потоне strainers е направен на 304 нерѓосувачки челик, рѓа-бесплатно, и Целокупната задебелување, што е повеќе цврсти, трајни и не се деформирани. [ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ] Со огледало површина, без дамки од масло, лесно може да се чисти со само миењето со вода. [МАЗНА ДРЕНАЖА] Целосна понесе цистерна дизајниран со 0.08 инчен дијаметар столбови.Оваа цедилка да може ефективно да го дофати остатоци, и не се направи одвод полека. [ЗАШТЕДАТ ПАРИ и животната СРЕДИНА] ЕДЕН водоводџија посета може да чини стотици.Исцедете змии и течни мозоци чистачи се расправаме за употреба и не се секогаш ефективни—да не зборуваме за се што се на животната средина и на вашиот цевки.Зошто да изберете Seatery кујнски мијалник цедилка?. 1) РЃА-СЛОБОДНО : 304 од не ' рѓосувачки челик; 2) на ТАЛОЖЕЊЕ-се повеќе издржливи и безбедни за прст; 3) НЕПРЕЧЕНО ДРЕНАЖА : 0.08 инчен саќе дренажа дупка; 4) ПОВЕЌЕ CATCHER : многу поголеми кошница; 5) ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : огледало површина, без дамки од масло.Seatery цедилка е производ специјално дизајнирани да се реши следат проблеми : .Кога ќе се мијат зеленчук, овошје, и садови во кујната потоне, ние се пречи од страна на остатоците од храна и затнување на канализација.Оригиналниот мозоци цедилка е обично со мали кошница и ќе предизвика бавни мозоци.Ова е многу страшно искуство!!!.Спецификација : .Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик, рѓа-бесплатно, и целокупната задебелување, што е повеќе цврсти, трајни и не се деформирани.Големина : 11.5 x 7.5 x 3.0 cm / 4.5 x 2.9 x 1.2 инчен (референца сликата).Пакетот Вклучува : . 4 Потоне strainers.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ