.

.

Lovejoy 69790435202 Челик Hercuflex FXL Серија 3 Опрема Центар, 0.3125 x 0.625 Keyway, 3.59 Должина Преку Понесе, 2.4375 се Роди, 5.38 OD, 5.38 вкупна Должина, 118000 во Lbs Максимален вртежен момент

Lovejoy 69790435202 Челик Hercuflex FXL Серија 3 Опрема Центар, 0.3125 x 0.625 Keyway, 3.59 Должина Преку Понесе,

DEN 6075.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршеност понесе и вртежен момент капацитет.Овозможува за 1.5 степен на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.Заменлив со стандардни AGMA страната интерфејс.Lovejoy Hercuflex 35202 FXL Серија 3 ОПРЕМА ЦЕНТАР Bore2-7/16" OD 5.38" Должина преку Понесе 3.59" 5/8" x 5/16" Keyway.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ