.

.

Фокс Отворено Производи Напредни 3-Ден На Борба Против Пакет

Фокс Отворено Производи Напредни 3-Ден На Борба Против Пакет

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Полиестер.Дополнителна Тешка Тежина 1200 denier материјал. 1 главната преграда со мрежа џебови & secure-задржете web ремени.Пред оддел со мноштво на додаток џебови.Модуларен прилог поени во текот торба за флексибилност.Се задржи-кул" поместена поддршка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ