.

.

100PCS Силикони Eyelash Четки Маскара Четки Прачки Апликатори Шминка Колекции (Црна)

100PCS Силикони Eyelash Четки Маскара Четки Прачки Апликатори Шминка Колекции (Црна)

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одлично за одделување на трепки пред и/или по маскара апликација.Четка глава може да се bended малку според вашите потреби.Многу корисна и лесна за користење.Нема повеќе clumping !.Овие lash четки се неопходност, совршен за професионалци салон за убавина или дома лична употреба.Пакетот вклучува : 100 PCS Црна Силикони Маскара Прачки.Одлично за одделување на трепки пред и/или по маскара апликација.Четка глава може да се bended малку според вашите потреби.Многу корисна и лесна за користење.Нема повеќе clumping !.Овие lash четки се неопходност, совршен за професионалци салон за убавина или дома лична употреба.Пакетот вклучува : 100 PCS Црна Силикони Маскара Прачки.Одлично за одделување на трепки пред и/или по маскара апликација.Четка глава може да се bended малку според вашите потреби.Многу корисна и лесна за користење.Нема повеќе clumping !Овие lash четки се неопходност, совршен за професионалци салон за убавина или дома лична употреба.Пакетот вклучува : 100 PCS Црна Силикони Маскара Прачки.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ