.

.

ФУХС MEDORAL ТБ,НАЈЛОН,JR ДЕТЕ, КТ CASE_10

ФУХС MEDORAL ТБ,НАЈЛОН,JR ДЕТЕ, КТ CASE_10

DEN 682.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Уживајте во Фухс Децата Мека Medoral Помлад Најлон Наежвам Четка за заби.Добивање Добар Почеток На Соодветна Дентална Хигиена Е Од Витално Значење За Да Се Обезбеди Чисти, Здрави Заби Како Возрасен.Фухс Е Посветена На Исполнување На Специјална Четка За Заби Потреби На Децата.Од Основно Значење Е Лесен-За-Зафат, Фирма се Справи со Тоа Нема да се Лизга Надвор Од Детето Сфати.На Фухс Помлад Серија На Четки За Заби Е Специјално Дизајниран За Да Ги Задоволи Оваа Потреба; Се Одликува Со Посебни Справи Со Притисокот Прилагодени На Мали Раце.Покрај тоа, Четка Има Компактен Наежвам Поле (Изберете Најлон Или Природни Влакна), Кој Обезбедува Темелно Чистење Акција, Дури и Во Тешко Да се Постигне Места На Детската Уста.Започнете Го Вашето Дете Надвор На Патот За Добра Здравјето На Забите Со Фухс Помлад Четка За Заби. (Забелешка : Опис е информативни само.Ве молиме погледнете ги состојки етикетата на производот пред употреба и адреса за кои било здравствени прашања со вашиот лекар пред да го користите.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ