.

.

John Travolta Потпишан во саботата Вечер Треска Филм Скрипта Покрие БАС #E44761

John Travolta Потпишан во саботата Вечер Треска Филм Скрипта Покрие БАС E44761

DEN 1802.40

Количина на стоки
Достапно на барање

John Travolta.Во Саботата Вечер Треска.Оваа Autographed Филмот 8.5x11 Скрипта Поклопецот е Лично Потпишан на насловната страна на John Travolta на саботата Вечер Треска.Оваа точка НЕ дојде како s Full Сценариото и е само Сценарио за Покривање!Овој објект е 100% Автентично да го вклучите Сертификат за Автентичност (ГРБОТ) / холограмот од Beckett Автентикација Услуги.Автентичноста може да биде потврдена на Beckett Автентикација Услуги веб-сајт.Притиснете го Помине колекционерски предмети само што нуди Автентичен Autographs од John Travolta преку Signings, Во-Лице Signings или Приватни Колекции да се вклучи 100% пари гаранција за Доживотна Гаранција за Автентичноста.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ