.

.

Пиво Точење за Бар Пијалаци Фармацевт со Допрете, Мраз Цевка и LED Светла, Пиво Фармацевт 3L, Блескави Светла Пиво Кула за Бар Партија Ресторан КТВ Пиво Фармацевт (Голе

Пиво Точење за Бар Пијалаци Фармацевт со Допрете, Мраз Цевка и LED Светла, Пиво Фармацевт 3L, Блескави Светла

DEN 3443.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Капацитетот на секој пијалок фармацевт е 3 L, речиси скоро еден галон, тоа е доволно за партија употреба.Транспарентен дизајн ви овозможува да знаете пијалаци статус во сад на прв поглед.Виното фармацевт е вграден во цилиндрични мраз фах, додавајќи коцки мраз може да се задржи на пијалаци ладни за подолго време.Шарени LED светла носи повеќе да се забавуваат и foils атмосфера.Нацрт пиво машина има цврста поддршка род и не се лизга база да се направи целата стабилна доволно за да се приспособат на пијалаци фармацевт.Ние често може да се види овој пијалок фармацевт во луѓето собири во ресторани, пијат продавници, барови, итн.Тоа го прави партијата атмосфера и удобен, можете да ги споделите пиво и пијалаци со вашите пријатели и семејство.Име на производ : Шарени Пијат Tower Size : 3 L : 20.5*20*57cm Color : Злато, Red Configuration:тапа, мраз цевка, ПРЕДВОДЕНА lightsnote : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да buying2. Не постојат други предмети освен производот, во производот фотографии.3. Не чува топли пијалоци.4. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.5. Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ