.

.

Климатизација Делови Портабл клима уред 130mm / 150mm 5 / 6 Издувна Цевка Цевка Конектор Спојка клима уред Прибор Делови Лесно да се Инсталира (Боја : Кол 13CM)

Климатизација Делови Портабл клима уред 130mm / 150mm 5 / 6 Издувна Цевка Цевка Конектор Спојка клима уред Прибор

DEN 1478.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Име : 13/15cm 5/6" издувна цевка конектор заеднички.боја : сива.Материјал : ПВЦ.Дијаметар : 13cm / 5"; 15cm / 5 инчи.Се користи за да се поврзете и да се прошири 2 издувните црева.Спецификација : Име : 13/15cm 5/6" издувна цевка конектор jointcolor : gray Material : PVCDiameter : 13cm / 5"; 15cm / 5 inchesfeature-се Користи за да се поврзете и да се прошири 2 издувните црева.-Погоден за издувни гасови црева со дијаметар од 13cm / 15cm.Пакет содржи : 1 x конектор спојка.

Деталните информации

Name:
13/15cm 5/6 exhaust hose connector joint
color:
gray
Material:
PVC
Diameter:
13cm / 5; 15cm / 5 inches
feature :
-Used to connect and extend 2 exhaust hoses. :
-Suitable for exhaust hoses with a diameter of 13cm / 15cm. :
Package contains:
1 x connector coupler

Тие исто така купуваат со овој производ