.

.

Othmro 6pcs SHF20 Алуминиум Линеарно Движење Железнички Стегање Род Железнички Водич Поддршка за 20 mm Дијаметар на Окно

Othmro 6pcs SHF20 Алуминиум Линеарно Движење Железнички Стегање Род Железнички Водич Поддршка за 20 mm Дијаметар

DEN 412.56

Количина на стоки
Достапно на барање

[Size]-Модел : SHF20;Окно Внатрешен Дијаметар : 20mm;Материјал : Алуминиум легура. [Лесно да се Инсталира]-Ова Упатство Поддршка Доаѓаат со шраф, можете да го поставите во вас 3 D означување машина лесно. [Adcantage]-Линеарна Железнички Вратило Поддршка има ниска триење на корозија може да се добие висока прецизност ротирачки во непречено движење и лесен за одржување замени. [Muti намена]-железнички Водич Suppor е широко се користи за дигитална 3 D координираат мерење опрема, како што прецизност опрема или специјални машини за индустрија и се користи во мулти-оската машина, инсталиран лизгачки делови. [Забелешка]-Пред инсталација,мора да се запознаат со чекорите за инсталација, се зголеми брзината на инсталација, да се скрати на време, и да се спречи тоа од добивање премногу прашина.Othmro Линеарна Железнички Вратило Поддршка Опис Оваа Линеарна Железнички Вратило Поддршка е дизајниран и произведен од алуминиумска Легура,тие се идеално решение кога се користи со Линеарна Круг Шини.Отпорност на корозија како и подолг живот,економски,лесен за одржување replace Corrosion отпорност и долг живот,економски,лесен за одржување замени Спецификација Модел : SHF20 Вратило Внатрешен Дијаметар : 20 Површински третман : Sandblasting,обичните оксидација Материјал : Алуминиум легура Пакет содржина : 6pcs x Линеарна Железнички Вратило Поддршка Забелешка : 1.Пред инсталација,мора да се запознаат со чекорите за инсталација, се зголеми брзината на инсталација, да се скрати на време, и да се спречи тоа од добивање премногу прашина 2.Ве молиме погледнете на сликата и изберете вистинскиот тип пред вашата цел.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ