.

.

CUTULAMO Врата се Справи, Вклучени Додатоци 10ММ, Хардверски Производ за Шкафот Вратата за Хардвер Продавница

CUTULAMO Врата се Справи, Вклучени Додатоци 10ММ, Хардверски Производ за Шкафот Вратата за Хардвер Продавница

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【детали за производот】Целокупната должина 100/150/200/250/300/350mm. 【Поддршка на најновите ласерски】Намали модел поддршка за lastest ласер. 【Вклучени додатоци 】се Снабдува со двете завртки секој. 【Нерѓосувачки челик врата се справи со】Бранеа од Нерѓосувачки Челик заврши. 【10ММ】10мм дијаметар бар. -Целокупната должина 100/150/200/250/300/350mm.-Материјал : 201 од не ' рѓосувачки челик.Големина : 10x100, 10x150, 10x200, 10x250, 10x300, 10x350.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ