.

.

Спорт Тим Унисекс е Lifefit Гумена Лента, Црвена, 0.65 mm

Спорт Тим Унисекс е Lifefit Гумена Лента, Црвена, 0.65 mm

DEN 497.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Производителот гаранција може да не се применува.Производот Е направен од високо квалитетни материјали.Гумена лента има различни вкочанетост, па како Различен интензитет на вежбање може да се постави.Направен во чешка Република.Производот Е направен од високо квалитетни материјали.Гумена лента има различни вкочанетост, па како Различен интензитет на вежбање може да се постави.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ