.

.

Eioflia 8pcs Кукла Куќа Играчки Минијатурни Алкохол Поставите Смешно Мини Смола Шишиња Вотка Глобалната Пијат Алкохол Шише Снимки Комплет Празни Алкохол Шут Шишиња Мин

Eioflia 8pcs Кукла Куќа Играчки Минијатурни Алкохол Поставите Смешно Мини Смола Шишиња Вотка Глобалната Пијат

DEN 230.64

Количина на стоки
Достапно на барање

ЗАДОВОЛСТВО : Можете да добиете живот замена гаранција и пријателски услуги на клиентите.Ние сакаме да се осигура дека вие сте добивање на најдобри вредност е можно.Ние сме посветени на вашето задоволство.Се надеваме дека сте задоволни со вашето купување.МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет смола материјал, тоа е цврсти и издржливи ,можете да го користите минијатурни алкохол поставите безбедно.Е ПРИМЕНЛИВО : мини шишиња вотка се одлично да го користите во вашиот дом, бар или да им даде подарок.МОДЕРНАТА ШИШИЊА : Совршен шишиња за вашиот liquors, пијалаци.Различни затворање ќе ви помогне да се задржи широк спектар на течен во овој висок квалитет на современи шишиња.DIY ДЕКОРАЦИЈА : Красат шише со вашите сопствени ознаки, додадете го виното шарм со алкохол име на тоа.Карактеристики,МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет смола материјал, тоа е цврсти и издржливи ,можете да го користите минијатурни алкохол поставите безбедно.МОДЕРНАТА ШИШИЊА : Совршен шишиња за вашиот liquors, пијалаци.Различни затворање ќе ви помогне да се задржи широк спектар на течен во овој висок квалитет на современи шишиња.DIY ДЕКОРАЦИЈА : Красат шише со вашите сопствени ознаки, додадете го виното шарм со алкохол име на тоа.Е ПРИМЕНЛИВО : мини шишиња вотка се одлично да го користите во вашиот дом, бар или да им даде подарок.ЗАДОВОЛСТВО : Можете да добиете живот замена гаранција и пријателски услуги на клиентите.Ние сакаме да се осигура дека вие сте добивање на најдобри вредност е можно.Ние сме посветени на вашето задоволство.Се надеваме дека сте задоволни со вашето купување.Опис,Главен Материјал : Resin Item Големина : Прибл.(L*W*H)1cm*1cm*3.3 cm Net тежина : Околу.20g NOTE : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm≈0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including8pcs Минијатурни Алкохол Во Собата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ