.

.

Вилсон Големи Бреза Камин Дневник Сет (5 Најавува: 3-5 Кол. x 17-18 Долго)

Вилсон Големи Бреза Камин Дневник Сет (5 Најавува: 3-5 Кол. x 17-18 Долго)

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Голем декоративни прилог на поголеми камин или пополнете големо дрво кошница.Вкупно 5 најавува по цел - Секој дневник е околу 17-18 инчи долго x 3 до 5 инчен дијаметар.Печката сушени да ја стерилизирате, фитил далеку влага и да го зачува интегритетот на природен кора.Секој производ е единствен што ова е природен производ и не може да одговара на слика identically.Производ од САД.Со гордост се направени во Мичиген Горните Полуостров.Ако сте во потрага да ги красат поголем камин или пополнете поголем дрво кошница овие големи бараат поголеми логови се совршени за вас.Секој сет содржи 5 логови, околу 20" долго x 3-5 инчен дијаметар.сите наши производи дрво се подложи на сува печката процес кој sterilizes, фитили далеку влага, обезбедува без грешки или пропусти, се зачувува интегритетот на кората, и секако се поставува ни се распаѓа.ќе ни се заблагодарам за ова!!секој производ е единствен и носи свои природни карактеристики како што тоа е природен производ и не може да одговара на слика identically.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ