.

.

Заварчик Ракавици Отпорни на Топлина и Тешки Восок Платно Дневник Превозникот Tote

Заварчик Ракавици Отпорни на Топлина и Тешки Восок Платно Дневник Превозникот Tote

DEN 1198.80

Количина на стоки
Достапно на барање

На тешки восок платно дневник превозникот е огромен димензија, 23.4" L X 10" D X 11.4" H , со 5" на менувачот, лесно да се ①carry низ shoulder②carry од страна ③carry од страна на две лица.Најголемиот дневник носителот, 2.4 cu ft (0.07 m3) рефус.Кожа tote дизајн на торба за носење на помали парчиња.Горниот нема крај ѕидовите отворен дизајн работи одлично да се носат фер износот на поголемо дрво.Тешки восок платно дневник превозникот, 16oz Восок платно материјал , отпорно на гребење, дамка и отпорни на абење; Засилен се справува беше направена од убави СТП, потрајни Задебелена чиста кожа-cowhide сплит за целата ракавица надвор;Мека памучна внатре, дише Трајни заварување ракавици-Огноотпорни, носат-отпорни, Лесни додека тешки со добра флексибилност;Здрав крои, не е лесно ослободување;Лесен за складирање со обесен обрачот;.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ