.

.

Тешки Восок Платно Дневник Превозникот Tote и INNO ФАЗА 5 Парчиња Камин Алатки Сет

Тешки Восок Платно Дневник Превозникот Tote и INNO ФАЗА 5 Парчиња Камин Алатки Сет

DEN 2203.20

Количина на стоки
Достапно на барање

На тешки восок платно дневник превозникот е огромен димензија, 23.4" L X 10" D X 11.4" H , со 5" на менувачот, лесно да се ①carry низ shoulder②carry од страна ③carry од страна на две лица.Најголемиот дневник носителот, 2.4 cu ft (0.07 m3) рефус.Кожа tote дизајн на торба за носење на помали парчиња.Горниот нема крај ѕидовите отворен дизајн работи одлично да се носат фер износот на поголемо дрво.Тешки восок платно дневник превозникот, 16oz Восок платно материјал , отпорно на гребење, дамка и отпорни на абење; Засилен се справува беше направена од убави СТП, потрајни На каминот покер е изградена од нерѓосувачки челик за години на употреба;камин маша им помогне на безбедно место kindling и ја наместите трупци;каминот scooper брзо и лесно топки користи firewood и пепел;каминот метла се карактеризира со силен влакната лесно да издржам пепел и остатоци;Камин Алатки Модерна, Тешки, цврсти и лесно да се соберат; на врвот поддршка држи вашиот алатки организирани, со појавување на двете дрво за горење и гориво камини.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ