.

.

Цртан филм Лен Количка за Складирање Кошеви Козметички складирање кутија Повеќенаменски Водоотпорен Десктоп Додаток Организатор Бин

Цртан филм Лен Количка за Складирање Кошеви Козметички складирање кутија Повеќенаменски Водоотпорен Десктоп

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Увезени.Материјал : Тоа е направено на природен памук, Лен,трајни,водоотпорен слој.Лесен за користење : Нема собрание и потребни алатки, лесен за употреба; Расклопна дизајн е погодно за чување кога не е во употреба, Лесно за чување предмети и да се движат на пригоден начин.Организираме сè : Таа складиштата на сите видови на десктоп мали предмети,како што се make up сетот,играчки,уметност,занает материјали,долна облека,чорапи,градник,крпа,toiletry складирање,бебе производ за складирање, пет производ за складирање.Мода прекрасна,со Симпатична модел дизајн, Со модерен и стилски дизајн, нашиот чување на кутии за да се комбинираат и двете на декоративни и практични форми.Одлична за употреба во спалната соба, studyroom, остатокот соба, кујна, канцеларија и слично.Идеален shelve организаторите.Тие ќе бидат една убава и функционална работа на секоја соба.Benifits за Вас : Се ви помогне да го организирате вашето биро и да зачувате простор и време за вас.Потрошете помалку време да се погледне за каде вашата канцеларија workspace додатоци играше нагоре и повеќе време да се фокусира на други прашања.Карактеристики на производот : Storaging различни мали нешта : долна облека, чорапи, градник, крпа, Toiletry Складирање,Бебе Производ за Складирање, Пет Производ за Складирање.Одлична за употреба во спалната соба, studyroom, остатокот соба, кујна, канцеларија и слично.Долна облека, чорапи,закуски, слушалки, remotes, очила, накит, полначи, e-mail сметки, да се најде нив брзо.За употреба во куќа, канцеларија, работилница, гаража, итн.Функционална и привлечни, водоотпорен, трајни и силни.Тие може да го направи тоа на нивното работно место, ретроспективно во спалната соба.Погоден за чување на делови, канцелариски материјал, занаети, накит Итн.Функционална : чување на вашите пишување на материјали како што се моливи и моливи, мобилен телефон носители, далечински контроли и козметички организатор кутија или бизнис носителот, тоа е, исто така, најдобрите подароци за вашите пријатели и семејство или како подарок на sourvenirs.Спецификација за производ : Материјал : Лен/Водоотпорен слој Димензии : 16 X 20cm (приближно) Бои : Како што е прикажано на Пакет : 1 X Складирање кошница.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ