.

.

Шминка Торба Патување Козметички Торба Торбичка Чанта Чанта со Патент - Печат, Ден на Мајката Подарок

Шминка Торба Патување Козметички Торба Торбичка Чанта Чанта со Патент - Печат, Ден на Мајката Подарок

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно на барање

★Убаво големина : 7.3 x 3 x 5.1 во/ 18.5 x 7.5 x 13 cm, погодна за шминка и канцелариски материјал, и лесно да се носат и се чува во една рачна ташна. ★Издржливи Материјали : Направен од собираат крпа, сунѓерот, и Оксфорд ткаенина.Лесна и мека на допир.Со патент на врвот, тоа може да се обезбеди вашите предмети што не се лесно да падне. ★Повеќе Функција : Тоа е погодно за чување на разни мали предмети како toiletries, шминка четки, кармин, мажи жилети, накит, часовници, копчиња, карти, итн.И тоа чува вашите секојдневни предмети на организиран и заштитени. ★Многу Прилики : Овој стилски козметички торба е идеален за бања, фитнес, патување, одмор, кампување, бизнис патување и различни активности на отворено.Во исто време, тоа исто така може да се користи како молив случај, паричник, e-mail торба, патна торба, складирање торба. ★Ексклузивни Прилагодување : Нашата продавница, исто така, има различни слатки, елегантен, убава и интересна козметички кеси за вас за да изберете од.Не постои шема ви се допаѓа?Тоа не е важно, ние обезбедуваме бесплатно кориснички услуги!Само пратете ни моделот ви се допаѓа преку е-маил, и ќе имаат единствена торба. 【Совршен Подарок Опции】Тоа може да биде подарок за семејство, пријатели, девојки, ќерки на Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, роденден, и годишнина.И можете да ни се јавите за да го прилагодите единствена торба да направите вашиот подарок повеќе значајни!【Внимателен Услуга】Секој клиент е многу важна за нас.Ако имате било какви прашања по добивањето на производ, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Тоа е наша одговорност за да се реши проблемот за вас.Ние секогаш ќе ви послужи!Или ако имате други идеи за нашите производи, исто така можете да ни каже.Со цел да стане подобро продавница и подобри производи, ние се многу подготвени да прифатат вашите предлози.【Топло Совети】може да биде мала набори во транзит,но не грижете се ,тоа се враќа во нормала по користите за некое време,и не влијае на изгледот и употреба.【Забелешка】Поради разликата на снимањето на светлина и го следат, може да биде благо боја разликата помеѓу сликата и вистинскиот производ.Бидејќи на различни мерни методи, ве молиме овозможи мали разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ