.

.

Бургундија Сомот Aisle Тркачи 10Ftx2Ft Aisle Тркач за Свадба Селски Aisle Тркач Aisle Килим за Rectanglar Тркач Партија Додатоци Перат Свадбена Церемонија Aisle Тркач

Бургундија Сомот Aisle Тркачи 10Ftx2Ft Aisle Тркач за Свадба Селски Aisle Тркач Aisle Килим за Rectanglar Тркач

DEN 1891.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина и Боја Овој пакет вклучуваат 1 пакет 2 FT Ширина x 10 FT бургундија сомот тркач за aisle. ✿【Одговара на сите Прилики】На полиестер aisle walkway тркач е најдобар избор за свадбена церемонија, булчински туш, годишнина ,банкет, градина, ангажман, на плажа, во црквата, матурска, birthday (роденден, прослава, бебе туш, одмор и специјални настани.Додадете елегантен, благородна, луксузен и мека на допир на вашата свадбена церемонија партија настани. Елегантен Дизајн 2021 Нов Тренд за свадби & страни!!Луксузен полиестер aisle килим се направени од врвен craftmanship. ✿【Грижа Instrutions】Машина-перат во торба за перење или рака мие со ладна вода со благ детергент. Професионални FUHSY се специјализираат во производство на апарати за домаќинство производи, како што се tablecloth, табела тркач, свадба килим за aisle, елка здолниште Божиќ украси и така натаму.✿【Дизајн на Свадба Aisle Тркач】На aisle тепих тркач со преклопени граница е идеален избор за свадби & страни.Не кајгана.Виси сува, не кајгана. Материјал Ние занает aisle тепих килим од супериорен квалитет со полиестер и кадифе.Ние го избере меки кадифени ткаенини од стотици материјали.Навремено-бесплатно, перат, обновливи и анти-Исчезнува.Ќе изгледа апсолутно ангелски како што таа го прави нејзиниот пат одиме на прекрасни aisle тркач.Совршен за свадба булчински туш церемонијата бебе туш ангажман банкет прием роденден дипломирањето пикник градина плажа црква матурска прослава и така натаму.Оваа свадба aisle тркачи може да им помогне на вашиот настани да се создаде пријатна и Празнична сцена.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ