.

.

Напредни Директни Пропустливи Камин Природен Гас СЕДАТ 3 Начин Пилот Собрание делови За Величествен, Monessen, Temco, Вермонт Одлеаноци Делови 10002264 10002265 4021

Напредни Директни Пропустливи Камин Природен Гас СЕДАТ 3 Начин Пилот Собрание делови За Величествен, Monessen,

DEN 1437.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Пилот Монтажни Делови : 10002264,SRV10002264,10002265,230-1781,4021-736,2103-011 ,2103-010。. (3 Начин Пилот Собранието.)Супериорен Камин Природен Гас Пилот Собранието.Пилот Собранието се Вклопува HHT, Величествен, Monessen, Temco, Вермонт Одлеаноци Камини и Печки.Одговара на Пропан и Природен гас.Thermocouple должина 26", thermopile должина 36", бакар цевки должина 18".Бренд : Viefow.Напредни Директни Пропустливи Камин Природен Гас СЕДАТ 3 Начин Пилот Собрание делови.Делови : 69 L17,10002264,SRV10002264,10002265,230-1781,4021-736,2103-011 ,2103-010. Се вклопува HHT, Величествен, Monessen, Temco, Вермонт Одлеаноци Камини и Печки.Thermocouple должина 26", thermopile должина 36", бакар цевки должина 18".

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ