.

.

Орбита 54255 4-Инчен Springloaded Pop-Up Sprinkler Спреј Главата со Пластични Млазницата, Четвртина од Кругот

Орбита 54255 4-Инчен Springloaded Pop-Up Sprinkler Спреј Главата со Пластични Млазницата, Четвртина од Кругот

DEN 475.20

Количина на стоки
Достапно на барање

За помала големина метри.Спрејови 10-стапки до 15-нозе во полу-круг шема.Пластични млазницата со тек на вредноста.Wiper печат чува од песок и чакал. 4-инчен pop-up висина.Орбитата квартал моделот 4-инчен пролет-натоварени pop-up има издржлива пластика млазницата дека спрејови во четврт-круг модел со 10-стапки до 15-метри радиус, што го прави идеален за помала големина метри.Pop-up содржи не ' рѓосувачки челик retraction пролет и wiper печат за да го задржи надвор песок и нечистотија.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ