.

.

INNSTAR Глуждот Рака за Кабел Машини, Надградени Прилагодливи Д-Прстен & Удобност одговара Пена Softpadded, Премија Глуждот Ракави со Фиксно Јаже за Glute & Нога Вежбање-Мито, Н

INNSTAR Глуждот Рака за Кабел Машини, Надградени Прилагодливи Д-Прстен & Удобност одговара Пена Softpadded,

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно на барање

★НАДГРАДИ ROTATABLE Д-ПРСТЕН : На rotatable Д-прстен ви овозможува да направите execrise повеќе слободно и флексибилен, да се постигне сите круг glute активирање. 3 Фиксна Прилог Точка за екстра прецизност и контрола на вашиот внатрешен&надворешниот нога, хип вежби. ★ПРОВИЗИИТЕ РАКА : Нашата глуждот рака функција на прилагодливи провизиите на рака со кука&јамка се зацврсти.Кога ќе се врати удар, тоа може да се заштити вашите зглобови за да не се лизга лесно.И тоа ќе ги споделите со вашите назад удар повеќе стандард, а не да вирус на мускулите. ★МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ : Внатрешниот поместена на INNSTAR глуждот рака се направени со 7mm дебели NBR пена сунѓер, кои видови на материјал карактеристики многу меки за дополнителна удобност, па можете да работат надвор со леснотија без да се повреди или предизвикување непријатност. ★ПРИЛАГОДЛИВИ КУКА & ЈАМКА ЗАТВОРАЊЕ : INNSTAR глуждот рака се дизајнирани со кука & јамка се држи цврсто и е лесно да се носат.Можете да ја прилагодите на глуждот големина и подножјето јаже должина за да се направи тоа се повеќе погодни за вашите нозе. ★ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ : На INNSTAR глуждот манжетната за кабел машини е направен со најдобар квалитет на материјалите и посебно внимание на детали за максимум перформанси и беспрекорна резултати.Овие тешки-должност фитнес ремени се изградени со силни најлон за уникатен издржливост и стабилност, така што ќе може да го уништи вашиот тренингот и се обучуваат како про!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ