.

.

Gillette Anti-Perspirant Deodorant Јасно Гел, Кул Бран, 3.8 Унца

Gillette Anti-Perspirant Deodorant Јасно Гел, Кул Бран, 3.8 Унца

DEN 239.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Прецизност инженерните пот заштита. 48-часовен пот и мирис заштита.Мирис Xtend технологија обезбедува исчезнат отпорни мирис кој ви го чува свежа во текот на целиот ден.Вози бран на свежина и престој сигурни со #1 мажите е јасно гел antiperspirant/deodorant.Обезбедува сите-ден заштита од wetness и мирис; Содржи активни мирис блокатори; Карактеристики транспарентен сува shield.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ