.

.

Dinnerware Поставите Керамичка Плоча Поставена Multicolor Јадења Поставени Во Облик На Цвет Садови Сет (4)

Dinnerware Поставите Керамичка Плоча Поставена Multicolor Јадења Поставени Во Облик На Цвет Садови Сет (4)

DEN 453.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Високо-квалитетни Материјали : јадења dinnerware проекти се направени од високо квалитетни керамички материјал погоден за секојдневна употреба за сите прилики.Тоа е еден вид на високо квалитетни и здрави материјали.Eelegant Дизајн : Глазура во боја е едноставен и елегантен, и дизајнот е исклучителна.Софистицирани бои се создаде убава tablescape за секоја прилика.Лесен за Користење : Ова dinnerware во собата може да висока температура отпор?Непречено порцелански текстура прави расчистување бриз и тоа е погоден за микробранови, замрзнувач и фурна.Машина за миење садови Безбедно : Само да се стави во машина за миење на садови за брзо и лесно чистење метод, може да се чисти многу лесно.Најдобриот дел е што тоа нема да го задржат мириси.Совршен подарок избори : Совршен за вашите пријатели и семејството на housewarming, свадби, ден на мајката, таткото ден, Божиќ и Нова Година е ден.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ