.

.

Bauri Ултразвучно Електрична Четка за заби, Безжично Полнење Sonic Четка за заби, Електрична Четка за заби со 4 Возрасни Четка Глави, 42000 VPM, 60 Ден на животниот Век на Батер

Bauri Ултразвучно Електрична Четка за заби, Безжично Полнење Sonic Четка за заби, Електрична Четка за заби со

DEN 882.24

Количина на стоки
Достапно на барање

*42000 VPM висока вибрација* Bauri А1 ултразвучно електрична четка за заби користи ултразвукови мотор, кој може да се движи со голема брзина на 42000 VPM во минута.Bauri А1 отстранува нечистотија 10 пати побрзо отколку рачни четки за заби.Новата технологија мотор ќе обезбеди моќен чистење на власт, истовремено обезбедувајќи длабоко чистење во секој заб дел. *3 режими* На Bauri А1 електрична четка за заби дава 3 чистење режими, кои се погодни за сите видови на непцата.Изборот е контролирана од страна на едно копче.IPX7 е водоотпорен и лесно да се чисти, па можете дури и може да уживате во четкање на забите во туш. * 4 четка глави* Bauri А1 ултразвучно електрична четка за заби е опремена со 2 мека четка глави и 2 средни четка глави.Сите четка глави се погодни за секој заб дел.Овој медиум се користи за длабоко чистење и чувствителни непца.Мека наежвам главата специјално дизајнирани за чувствителни заби и непца. *Интелигентни работа* Bauri А1 батерија електрична четка за заби усвојува безжични полнење дизајн, животниот век на батеријата е 30~60 дена по целосно наполнета (во зависност од чистење на владата), А1 sonic четка за заби има 2-минута smart тајмер, паузира на секои 30 секунди, тоа Ќе се промени во усната шуплина и тоа автоматски ќе се исклучи по 2 минути. *Квалитетна услуга*Здрава и еколошки.Нашиот тим е посветен на производство на најдобрите орална нега производи на пазарот, со сосема нов чистење искуство за секој клиент.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе го реши вашиот проблем во рок од 24 часа.Нашите производи доаѓаат со 1 година гаранција.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ