.

.

1 buc 1/4 инчи Завртка Тема Ладно Чевли Tripod Планината Адаптер Камера Планината Адаптери Камера Ладно Чевли Додатоци

1 buc 1/4 инчи Завртка Тема Ладно Чевли Tripod Планината Адаптер Камера Планината Адаптери Камера Ладно Чевли

DEN 1608.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Направени од високо квалитетна ABS материјал, издржлив да ја користите.Едноставно завртка тоа во вашата камера tripod приклучок и уживаат користење со голема разновидност на за Go Pro планината. 1/4 инчи тема tripod адаптер им овозможува да се качи речиси секој достапни на пазарот камера со tripod интерфејс за Go Pro месеци.Едноставно се олабави knob да се прилагоди на 180-степенот на вертикална агол. 1/4 инчи ладно чевли адаптер овозможи на било кое уреди со стандардни 1/4 инчи завртка дупка да биде инсталиран на флеш ладно чевли слот.Опис : 1.Широк компатибилност, На 1/4" tripod вметнете адаптерот може да се користи со За Go Pro заградата да се качи речиси секој достапни за камерата на пазарот со користење на tripod планината. 2. Прилагодливи агол,Само што се олабави knob да се прилагоди на вертикален агол од 180 степени.Спецификации : Боја : црна Материјал : ABS Пакет се Вклучени : 1 * Tripod ладно чевли планината gimbal.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ