.

.

Домаќинство Опфатени Ѓубре Може да Дневна Соба и Спалната соба Тоалет и Бања, Кујна Симпатична со Капак Капак (Боја : Сина)

Домаќинство Опфатени Ѓубре Може да Дневна Соба и Спалната соба Тоалет и Бања, Кујна Симпатична со Капак Капак

DEN 271.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Брод време е 1-3 дена'P.Дома нови промени животот да се каже збогум на ѓубре.Seiko е сила да се создаде стилски дома избор.Рацете со рака-пријателски, лесно да се движите, се судрат, стилски текстура, четири бои, убаво и практично.Жлезда-type fixed ѓубре торба спречува кеса ѓубре од движејќи се надолу и е лесно да се стави.едноставен дизајн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ