.

.

КООРДИНАТОР Розова Кристал Ролери Massager, Жад Обраснат Убавина Масажа Стап, Кристално Лицето Jade Стружење Одбор, Жила Влечење на Стапче Сет, Погоден за Лицето, Очите, О

КООРДИНАТОР Розова Кристал Ролери Massager, Жад Обраснат Убавина Масажа Стап, Кристално Лицето Jade Стружење

DEN 1639.20

Количина на стоки
Достапно на барање

1. Топол и влажен материјал : Создадена од природата, ова ролери е направен од природни жад, без остри рабови и агли.На jade е нежна за кожата. 2. Придобивките ќе добиете : Ако се инсистира на користење на jade ролери масажа етерични масла, есенции или креми и други медиуми, можете да ги релаксирате мускулите, да го промовира клеточниот метаболизам, подобрување на темните кругови и подпухналост, така што подобро да навлезат производи за нега на кожата. 3. Едноставен за употреба : задржете ја рачката на стапче и нежно се тркалаат тоа на вашето лице од внатре кон надвор.Големите ролери е погодна за масажа на целото лице, како и малите ролери е многу погодна за око масажа.Кога гледате ТВ или лежејќи во кревет, целиот масажа може да биде завршен за околу 5 минути. 4. Погоден за различни прилики : Дали сепак сакате да уживате во масажа на викенд со твоите сестри?Оваа 2-во-1 преносни jade ролери е погодна за семејството на лицето заштита, лесно да се носат, и да уживате во масажа во секое време, насекаде. 5. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Производот Категорија : Акупунктура Stick Material : природни stone Applicable сценарија : работи спорт, фитнес опрема, здравствени масажа, фитнес и боди билдинг, шах и картичка забава, место забавен equipment Shape : Пинк кристално зголеми злато ролери, розова кристал локалните злато ролери, розова кристал господин сребро ролери, пердув scraper, V облик на scraper, розова кристално зголеми злато ролери + пердув scraper сет, розова кристал локалните злато ролери + пердув форма Gua Ша сет, розова кристал господин сребро ролери + пердув scraper сет, пинк кристално зголеми злато ролери + V облик на scraper сет, розова кристал локалните злато ролери + V облик на scraper сет, розова кристал господин сребро ролери + V облик на scraper сет, прав Кристал ролери пакување кутија, 3-парче прав кристал ролери сет (ју тркала + пердув scraper + V облик на scraper), розова кристал ролери + V облик на scraper + подарок кутија, розова кристал ролери + пердув scraper + подарок кутија, розова кристал лак бар Ролери, зелена Aventurine лак ролери, Xiuyu лак ролери, пинк кристал V облик на Gu Ша одбор + бела подарок кутија, розова кристал пердув-во облик на Gu Ша одбор + бела подарок кутија.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ