.

.

Камерата Рака, Универзална Камера Мека Рамо Вратот Рака, Гроздобер Antislip Појас за Сите dslr фото Камера, Бохемски Стил Шарени Ткаат

Камерата Рака, Универзална Камера Мека Рамо Вратот Рака, Гроздобер Antislip Појас за Сите dslr фото Камера,

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал - камерата рака е произведен со висок квалитет платно & најлон, абразија-отпор, и доволно силни за комунални услуги.Вкупната должина 40inch/101cm-53inch/135cm ( Платно дел 30inch/75см, Најлон дел покрај до 12inch/30cm, Ширина од 1,5 инчи/4cm).Прилагодлив - рака е прилагодлив, и може да се прилагоди на вашиот склопот на држење на телото, позиционирање, или различни слика на различни луѓе.Пошироката камера рака (4cm) за удобно носење искуство.Compatability - Универзална фитинг, сите DSL/со dslr фото дупка-преку позиција не помалку од 1cm можат да бидат опремени, без лимити на камерата брендови или модел видови.Инстант Пука - никогаш нема да пропуштите било импресивен момент со овој инстант-пука рамо појас, без било scurry & брзање да заостануваат вашиот навремено акција зад себе, лесно да се фати на инстант сакате во времето.Пакет се вклучени - 1 x Рамо, Рака.Материјал - камерата рака е произведен со висок квалитет платно & најлон, абразија-отпор, и доволно силни за комунални услуги.Вкупната должина 40inch/101cm-53inch/135cm Детали : Платно дел 30inch/75см Најлон дел покрај до 12inch/30cm, Ширина од 1,5 инчи/4cm Прилагодливи - рака е прилагодлив, и може да се прилагоди на вашиот склопот на држење на телото, позиционирање, или различни слика на различни луѓе.Пошироката камера рака (4cm) за удобно носење искуство.Compatability - Универзална фитинг, сите DSL/со dslr фото дупка-преку позиција не помалку од 1cm можат да бидат опремени, без лимити на камерата брендови или модел видови.Инстант Пука - никогаш нема да пропуштите било импресивен момент со овој инстант-пука рамо појас, без било scurry & брзање да заостануваат вашиот навремено акција зад себе, лесно да се фати на инстант сакате во времето.Пакет се вклучени - 1 x Рамо, Рака.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ