.

.

Corning 7100-3 Pyrex Обновливи Стакло Волуметриски Pipet, Класа А, 3 mL, Црна

Corning 7100-3 Pyrex Обновливи Стакло Волуметриски Pipet, Класа А, 3 mL, Црна

DEN 461.52

Количина на стоки
Достапно на барање

356 mm должина.Единица грофот : 1.0. Направен во сад.Пакет Димензии : 17.25 L x 2.25 H x 12.5 W (инчи).Овие pipets се произведени од Класа капацитет толеранција како што е наведено од страна на ASTM E969. Солиден изградба, обоени глеѓ graduations и ознаките обезбедуваат pipet која ќе даде добар живот и служба.Димензии 1 преку 25 ml се колор-кодирани.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ