.

.

Corning 7100-1 Pyrex Обновливи Стакло Волуметриски Pipet, Class A, 1 mL, Сина

Corning 7100-1 Pyrex Обновливи Стакло Волуметриски Pipet, Class A, 1 mL, Сина

DEN 461.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакет Димензии : 17.25" (L) x 12.25" (W) x 2.25" (H).Пакет Количина : 1. Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Земја На Потекло : Сад.Овие pipets се произведени од Класа капацитет толеранција како што е наведено од страна на ASTM E969. Солиден изградба, обоени глеѓ graduations и ознаките обезбедуваат pipet која ќе даде добар живот и служба.Димензии 1 преку 25 ml се колор-кодирани.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ