.

.

Цинк Легура Европски Стил 4Pcs Врата се Справи со Врата Прстен Knocker Кабинет се Справи со Антички Удобен да го Инсталирате за Дом или Канцеларија Вратата и Кабинет(Црв?

Цинк Легура Европски Стил 4Pcs Врата се Справи со Врата Прстен Knocker Кабинет се Справи со Антички Удобен да

DEN 1951.20

Количина на стоки
Достапно на барање

На ретро форма дизајн го прави тоа повеќе уникатен и додава око‑фаќање на стилот на вашиот дом.На ретро форма дизајн го прави тоа повеќе уникатен и додава око‑фаќање на стилот на вашиот дом.Во основа на секој тип на дом или канцеларија вратата е соодветен, лесен и удобен да го инсталирате.Европски стил антички рачка, користи високо‑квалитетни цинк легура материјал, добра цврстина.Опремени со монтажа завртки, тоа може да биде цврсто фиксирани на вратата, долг животен век.Погоден за повеќето врати и кабинети, како што се гардероби, фиоки, кабинети, ТВ кабинети, чевли кабинети, накит кабинети.Функција : 1. На ретро форма дизајн го прави тоа повеќе уникатен и додава око‑фаќање на стилот на вашиот дом.2. Во основа на секој тип на дом или канцеларија вратата е соодветен, лесен и удобен да го инсталирате.3. Европски стил антички рачка, користи високо‑квалитетни цинк легура материјал, добра цврстина.4. Опремени со монтажа завртки, тоа може да биде цврсто фиксирани на вратата, долг животен век.5. Погоден за повеќето врати и кабинети, како што се гардероби, фиоки, кабинети, ТВ кабинети, чевли кабинети, накит кабинети.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Врата Се Справи Со Ring Material : Цинк Alloy Weight : Прибл. 216g / 7.6 oz Size : Прибл. 5.5x1cm / 2.2x0.4in Application : Тоа може да се користи на вратите на дом или канцеларија кабинети, како што се ТВ кабинети, кабинети, ноќни кабинети, гардероби, чевли кабинети, накит кабинети, канцеларија кабинети, поднесување кабинети, и фиока кабинети.Во основа на секој тип на дом или канцеларија вратата е соодветен Пакет Листата : 4 x Врата се Справи со Ring4 x Screw Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Деталните информации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Door Handle Ring
Material:
Zinc Alloy
Weight:
Approx. 216g / 7.6oz
Size:
Approx. 5.5x1cm / 2.2x0.4in
Application:
It can be used on the doors of home or office cabinets such as TV cabinets, cabinets, bedside cabinets, wardrobes, shoe cabinets, jewelry cabinets, office cabinets, filing cabinets, and drawer cabinets. Basically any type of home or office door is suitable
Package List:
4 x Door Handle Ring :
4 x Screw :
1.Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Тие исто така купуваат со овој производ