.

.

LZIYAN Биро Ѓубре за Отпадоци Мини Desktop Trash Може да Пластика Метал Мали Отпад Бин Мала Десктоп Бин со Капаци,Црна

LZIYAN Биро Ѓубре за Отпадоци Мини Desktop Trash Може да Пластика Метал Мали Отпад Бин Мала Десктоп Бин со Капаци,Црна

DEN 1255.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина се во врска 3.86*3.11*6.10 инч, грешка е за 0.39 инч.Бидејќи тоа е квадрат, без оглед на тоа каде е поставен, тоа може совршено да се вклопи во еден агол или посно против било кој ѕид.Мала десктоп корпата за ѓубре, кујната countertop корпата за ѓубре со капак, и забава мини корпата за ѓубре;.Опис на производот : Боја : црна/зелена/Светлина pink Our Пакет : 1 pc Main Материјал : plastic Product Големина : Единица Мерка(Инчи) : Должина, ширина и висина се во врска 3.86*3.11*6.10 инч, грешка е за 0.39 инч.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ