.

.

LED Хром 3 Трети Опашка Кочница Светлина Висока Планината Запре Светилка Компатибилен со Ford Супер Должност 99-16 / Mazda Б-Серија 94-10

LED Хром 3 Трети Опашка Кочница Светлина Висока Планината Запре Светилка Компатибилен со Ford Супер Должност

DEN 597.12

Количина на стоки
Достапно на барање

▶️ Plug-n-Игра Операција, Ниска Потрошувачка на Енергија. ▶️ Супер Донесе LED Светло да се Споредуваат со OE Светлина. ▶️ Носи Различен Изглед на Возилото со Голема за да Покаже Употреба. ▶️ 11" Должина; Подигнат Pin Може да ви Треба Модификација за да Одговара на Возилото. ▶️ Само Се Вклопува Модели Без Товар Светлина. 93-11 Форд Ренџер / 01-05 Ford Explorer Sport Trac. 99-16 Ford F-250 SD F-350 SD F-450 SD F-550 SD. 98-01 Mazda B2500. 94-08 Mazda B3000 / -10 B4000 / B2300. Нашите LED трети кочница светлина е брз и лесен начин да се облекуваат вашиот пикап камион.Кога се запалени, светла Led диоди (Емитуваат Светлина Диоди) се осветлени, и да грее до десет пати посветла од стандардните светилки.ПРЕДВОДЕНИ од трети кочница светлина има трајни поликарбонат леќа со слободна форма рефлектор, и располагање со било Јасно леќа или прилагодено Пушеле леќа.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ