.

.

GIFZES Милениче Качулка Медиум Кучиња, Мачки Маскирани Sweatshirt Милениче Облека Нежна Текстура за Надворешна употреба

GIFZES Милениче Качулка Медиум Кучиња, Мачки Маскирани Sweatshirt Милениче Облека Нежна Текстура за Надворешна

DEN 357.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Тоа е домашно милениче pullover која се карактеризира со многу единствен цвет модели, кој овозможува да се направи вашата прекрасна миленичиња куче повеќе атрактивни, уникатен и модерен од било кога.Овој производ е 2-нозе милениче pullover, што не ќе ја ограничи или наруши вашето куче е нормалните активности, како што се одење во тоалет, спиење, трчање и повеќе.исто така, тоа е лесен и погоден за вашето куче за да го носат овој качулка, штеди многу време и напор.Тоа е направен од високо-квалитет полиестер материјал.Постојат 5 различни големини за да изберете од.Овој производ е совршено погодна за милениче куче, куче да се носат.Спецификации : дизајн на 2 нозе pullover го прави вашето домашно милениче куче лесен и удобен за носење без месинг куче на косата, како и ограничување на нивните нормални активности.Оди во тоалет, спиење, играње, јадење и други нормални активности не ќе бидат погодени кога се носи овој 2-нозе миленичиња облека.Покрај тоа, вашето домашно милениче куче може да се носат оваа качулка напор, без досадни нив.Тоа се должи на дизајнот на 2 нозе pullover, така што вашето домашно милениче куче може да го носат овој маскирани кошула со леснотија, и разни нормалните активности нема да бидат погодени.Карактеристики : Пет pullover донесува многу креативни цветни дезени дизајн, кој може да се користи како убаво домашно милениче декорација за да се направи вашето домашно милениче куче повеќе око жалба на било која партија или празник настан.Една симпатична и модни outlook е достапна кога ставање на ова домашно милениче pullover дека усвојува многу уникатен цветни дезени дизајн.Тоа е одличен подарок за вашиот кутре.Овој производ е совршено погодна за милениче куче, куче да се носат.Големина : XS, Биста : 30cm/11.8", Вратот Обемот : 20cm/7.9", Назад Должина : 20cm/7.9" (Прибл.)Големина : S, Биста : 35cm/13.8", Вратот Обемот : 24cm/9.4", Назад Должина : 25cm/9.8" (Прибл.)Големина : M, Биста : 40cm/15.7", Вратот Обемот : 28cm/11", Назад Должина : 30cm/11.8" (Прибл.)Големина : L, Биста : 45см/17.7", Вратот Обемот : 32cm/12.6", Назад Должина : 35cm/13.8" (Прибл.)Големина : XL, Биста : 50cm/19.7", Вратот Обемот : 36cm/14.2", Назад Должина : 40cm/15.7" (Прибл.)белешки : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата и да го изберат правото големина.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 x Миленичиња Облека.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ